Скоро в школу – ти нас зустрічай!

Дата: 18.05.2019 10:38

Фото без описуВчора, 17 травня, у студії раннього естетичного розвитку «Малятко», що діє в Коропському центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради, святкували випускний бал. Уже восени хлопчики та дівчатка стануть школярами, тож на святі завершення свого веселого й плідного дошкілля весело і дуже щиро дякували вчителям за науку, показували, чого навчилися, демонстрували таланти. Не обійшлося і без дипломів випускникам та справжнього вальсу.

В актовій залі закладу панувала надзвичайна атмосфера. На свято дівчатка прийшли у бальних сукнях, із  гарними зачісками, хлопчики – у святкових сорочках та «метеликах». Милувалися своїми майбутніми школяриками тата, мами і рідні, ретельно фіксуючи дійство на фотоапарати та камери смартфонів.

Директор ЦДтаЮТ Олена Куніцина, яка звернулася із вітальним словом до всіх присутніх, побажала випускникам робити так, аби рідні  завжди пишалися ними, а батьків закликала любити своїх синочків і донечок, завжди їх підтримувати і у всьому допомагати.

Успіхів у шкільному житті побажали «винуватцям» свята молодші на рік вихованці «Малятка».

Дуже тепло та щиро від імені батьків подякувала вчителям, побажала успіхів і добра дітям Валентина Саволєй − мама випускника «Малятка» Гната.

Свято було яскравим і світлим: були запальні танці, веселі пісні українською та англійською, вправно декламовані вірші, ігри, сюрпризи, подарунки.

Діти зачарували всіх своїм вальсом, і з рук директора Центру дитячої та юнацької творчості отримали дипломи про закінчення закладу.

Хай щастить вам, майбутні школярики!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)