Операція «Акциз-2019»: викрито черговий підпільний цех з виготовлення алкогольного сурогату

Дата: 16.05.2019 11:59

Фото без опису  Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно із прокуратурою області припинили діяльність незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

Жага до наживи спонукала непрацюючого мешканця Сумської області відкрити у себе в гаражі «підпільний цех», в якому він, незважаючи на загрозливі для здоров"я антисанітарні умови, займався виготовленням «горілки» та фасуванням спирту.

Виготовлену продукцію підприємливий ділок розливав у пластикову тару та реалізовував через роздрібну торгівельну мережу Чернігівської та Сумської областей.

Щомісячно в «підпільному цеху» перероблялось до 30 тис. літрів спирту.

За результатами проведених обшуків у місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату із незаконного обігу вилучено 3 250 літрів спирту та 250 літрів фальсифікованої алкогольної продукції.

Крім цього, у ході проведених заходів також були вилучені обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв та спирту, фурнітура, пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту.

Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей перевищила 662 тис гривень.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області