Міжнародний день сім’ї для багатьох сімей був відкриттям

Дата: 15.05.2019 16:47

Фото без опису  20 вересня 1993 року відповідно до резолюції  Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім'ї, який відзначається щороку 15 травня. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає. Мета даного заходу є поглиблення розуміння проблем сімей та об'єднання зусиль всіх жителів громади для їх подолання.

Саме цього дня сектором сім’ї, дітей, молоді та спорту та відділом-службою у справах дітей Коропської селищної ради спільно зі старшим інспектором з ювенальної превенції Коропського ВП було відвідано багатодітні сім’ї, сім’ї внутрішньо переміщених, одиноких матерів, сім’ї, що перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї, в яких проживають особи з інвалідністю. Всі родини привітали зі святом, розповіли про значущість сім’ї у вихованні дітей, про традиції української родини. Дітки отримали книги та іграшки, які були передані благодійниками. Міжнародний день сім’ї для багатьох сімей був відкриттям.

З сім'ї починається життя людини, формується довіра до батьків і всього оточення, тут відбувається формування дитини, як громадянина своєї країни. Сім’я  є джерелом любові, поваги, підтримки та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Сім'я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

За інформацією сектору сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)