З 1 липня 2019 року для виробництва, оптової та роздрібної торгівлі, зберігання пального необхідні відповідні ліцензії

Дата: 16.05.2019 08:10

З 01.07.2019 запроваджується ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним (Закон України від 19.12.2005 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (з 01.07.2019).

Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання, яка подається:

• для оптової торгівлі ? на адресу ДФС України (04655, м. Київ, Львівська площа, 8);
  • для роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального на адресу Головних управлінь ДФС в областях та м. Києві за місцем торгівлі та за місцем розтшування місць зберігання.

Законом встановлена річна плата за ліцензії на право оптової торгівлі пальним у розмірі:

• за наявності у ліцензіата місць оптової торгівлі пальним, 5000 гривень за кожне таке місце;
  • за відсутності у ліцензіата місць оптової торгівлі пальним, 10000 гривень.

Законом встановлена річна плата за ліцензії на право зберігання пального у розмірі 780 гривень.

Законом встановлена річна плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним у розмірі 2000 гривень на кожне місце роздрібної торгівлі пальним.

Нагадуємо, що з даних питань ви можете звертатися за телефонами «гарячої лінії» ГУ ДФС у Чернігівській області: (0462) 652-913, 652-940, 652-943.

Також 17 травня 2019 року фахівці ГУ ДФС проведуть семінар на тему: «Акцизний податок з реалізації пального та спирту етилового» за адресою: м. Чернігів,  вул. Реміснича, 11. Початок об 11 годині.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)