День матері у терцентрі об’єднав покоління

Дата: 15.05.2019 09:28

Фото без описуЩоб привітати з Днем матері, до територіального центру Коропської селищної ради завітали учні Коропської школи. На зустріч із молоддю прийшло 47 гостей, переважно жінки похилого віку, свято стосується безпосередньо кожної з них.

Веселі, усміхнені і, разом з тим, по-святковому урочисті хлопці та дівчатка заповнили залу позитивною енергією. Їхній піднесений настрій передавався присутнім, на вустах розквітали посмішки, очі починали сяяти грайливими вогниками.

По-дорослому серйозні ведучі оголошували вокальні та хореографічні  номери, читали віршовані промови на честь свята, які до сліз зворушували вдячного глядача.

Привітали  матерів та бабусь і начальник відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради Лариса Ларченко та директор територіального центру Олександр Лаврик.

Приємне здивування та захоплення дитячим талантом не залишало глядача від початку до кінця концерту. Педагоги, що розпізнають та розвивають їхній талант, є справжніми професіоналами справи.

Хочеться окремо сказати декілька слів і про директора школи Івана Головешка. Це з його дозволу та підтримки маємо змогу влаштовувати такі урочисто-святкові зустрічі поколінь. Прищеплювати дітям повагу до старших, навчити їх  порозумінню, стриманості, шанобливості – це благородна справа, за виконання якої педагогічний колектив Коропської школи під керівництвом Івана Олексійовича мав би отримати найвищий бал.

І наостанок, аби закріпити знайомство та дружні стосунки, артисти і глядачі разом смакували чаєм з печивом та цукерками. Тепер уже юні таланти аплодували бабусям, коли ті заспівували народних застільних пісень. І нехай класики говорять про споконвічний конфлікт поколінь, а в нашій залі чаює велика, талановита, мирна родина!

За інформацією територіального центру соціального обслуговуванн
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)