Сплачуйте ЄСВ за новими рахунками

Дата: 14.05.2019 10:17

Головне управління ДФС у Чернігівській області нагадує, що з 2 травня 2019 року змінено реквізити рахунків для сплати ЄСВ.

Дізнатися про реквізити відкритих не бюджетних рахунків  за балансовим рахунком 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування» (код банку 899998), можна у розділі «Бюджетні рахунки» на субсайті Територіальних органів ДФС у Чернігівській області за посиланням:  http://ch.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ або в центрах обслуговування платників за місцем реєстрації.

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які будуть сплачуватися платниками на попередні рахунки, не будуть зараховуватися в інтегрованих картках, а будуть вертатися платникам як нез’ясовані.

Платникам необхідно бути уважними при заповненні відповідних реквізитів в платіжних дорученнях.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області