На засіданні виконкому підтримали безкоштовне влаштування двох стареньких у відділення терцентру

Дата: 11.05.2019 17:51

Фото без описуСьогоднішньої робочої суботи в залі засідань Коропської селищної ради працювали члени виконавчого комітету. Вони ухвалили рішення із 35 питань зі сфери фінансів, управління майном комунальної власності, спорту, соціального захисту.

Зокрема, на засіданні підтримали клопотання старост Риботина і Шабалинова, а також звернення директора терцентру про безкоштовне влаштування у відділення стаціонарного догляду двох жінок 82 та 70 років. Через слабкий стан здоров’я вони вже не можуть себе обслуговувати та вести господарство. Їх звільнили від сплати за проживання в установах, витрати візьме на себе селищна рада.

Також схвалили звіт про виконання селищного бюджету за І квартал поточного року, взяли до відома інформацію про те, що кошти резервного фонду за цей час не витрачалися; затвердили зміни до показників селищного бюджету на 2019 рік.

Виконком сьогодні створив робочу групу з питань легалізації виплат заробітних плат, зайнятості населення та детінізації доходів і затвердив склад такої групи. До слова, вона створена задля посилення заходів із наповнення селищного бюджету та запобігання виникненню розбалансування селищного бюджету.

Керівники комунальних підприємств «Вода», «Благоустрій» і «Благоустрій сервіс» представили на засіданні звіти за роботу в першому кварталі.

Також члени виконавчого комітету внесли зміни до кількох своїх попередніх рішень. Наприклад, уточнили те рішення, яким започатковували платні послуги в культурно-спортивному комплексі   «Аполлон», а саме зазначили, хто далі займатиметься повністю безкоштовно: діти, учасники спортивних команд, які готуються до змагань.

Затвердили й нові підвищені норми витрат на проведення спортивних заходів та навчально-тренувальних зборів.

Чимало наступних питань порядку денного стосувалися сфери управління майном комунальної власності.

Завершилося засідання розглядом заяв громадян.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)