На святкових гостинах у ветеранів

Дата: 08.05.2019 20:54

Фото без опису22-є ветеранів-фронтовиків живуть нині в Коропському районі. Із них 16 наших сивочолих захисників є у Коропській об’єднаній територіальній громаді. Традиційно до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вони зустрічали гостей, які прийшли до них  із квітами, подарунками та привітаннями.

Коропський селищний голова Віктор Журавель, голова районної ради Михайло Мазуренко, очільник  районної організації ветеранів війни та праці Микола Заболотний відвідали фронтовиків, які живуть у Коропі – Андрія Лазаровича Горового,  Василя Івановича Саганя, Анатолія Васильовича Сарапіна й Івана Климовича Грибача.

Зінаїда Аполлінаріївна Цеброва, яку також мали б привітати особисто, напередодні поїхала до Сум, тож вітання та подарунок чекатимуть її повернення.

Гості побажали ветеранам міцного здоров’я, подякували за мужність і самовіданність у воєнні та повоєнні роки, вручили квіти та продуктові набори. Також ветеранів запросили взяти участь у відзначенні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Микола Заболотний вручив вітальні листівки від голови обласної ради та обласної державної адміністрації.

Варто зазначити, що слова подяки лунали сьогоденні не лише в адресу ветеранів. Вдячність висловили і їхнім рідним, які докладають багато зусиль для того, аби оточити своїх найдорожчих турботою та піклуванням.

Ветеранів, які живуть у селах громади, так само привітають із завтрашнім святом їхні старости.

Пишаймося ж тим, що на Коропщині живуть справжні герої, які змогли відстояти рідну землю від фашистської навали.

Доземно вклоняємося та щиро дякуємо за героїзм!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)