Як використати шанс на втілення культурно-мистецьких ідей вчили представників малих міст, містечок і сіл

Дата: 07.05.2019 17:42

Інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження» відбувся вчора, 6 травня, у конференц-залі Чернiгiвської обласної ради. Коропську громаду на заході представляла директор нашого регіонального історико-археологічного музею Тамара Гриценко.

Проект «Малі міста – великі враження» покликаний підтримати культурний спадок невеликих міст та містечок із населенням до 50 тисяч жителів, а також залучити можливості децентралізації для перетворення їх на креативні центри з власним унікальним культурним потенціалом.

Пілотну версію проекту запустили торік. Переможці конкурсу тоді отримали фінансову підтримку для реалізації своїх культурно-мистецьких ідей.

У квітні розпочалося приймання заявок на цьогорічний конкурс. Стартувала й кампанія із проведення інформаційних днів проекту в областях.

На такий захід у Чернігові зібралися потенційні учасники конкурсу, яких зацікавила ідея – представники малих міст, сіл, селищ та ОТГ Чернігівщини. Окрім представниці Коропської об’єднаної громади, були гості з Вертіївської, Іванівської, Плисківської, Ічнянської, Менської, Лосинівської, Любецької, Кіптівської, Городнянської, Сосницької та Гончарівської ОТГ, Прилук та Козелецького району.

Під час заходу організатори надали методичні рекомендації із заповнення форм для участі в конкурсі, відповіли на запитання присутніх.

До презентації конкурсу долучилося Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України. АМУ виступає партнером конкурсу.

За інформацією сторінки Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)