Подарунок, аби обідати з насолодою

Дата: 07.05.2019 11:22

Фото без опису Напередодні великого та значущого свята для кожного ветерана, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, стаціонарні відділення постійного догляду в Шабалинові та Нехаївці територіального центру Коропської селищної ради отримали дуже красиві та приємні подарунки – набори гарного сучасного і якісного посуду.

Таку щедру допомогу ветеранам, що проживають у стаціонарних відділеннях, надала благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд» «Давай допоможемо».  Столовий посуд на 58 персон, що відповідає кількості ліжкомісць у стаціонарних відділеннях, щодня, починаючи з Дня перемоги, красуватиметься на обідніх столах чи при ліжкових тумбах дідусів та бабусь, які в тяжкі часи лихоліття не мали не те що посуду, а навіть їжі, щоб у нього покласти.

Тож щиро дякуємо спонсорам −  «Міжнародному благодійному фонду» «Давай допоможемо», що дали змогу стареньким на схилі літ отримувати насолоду не тільки від смачної їжі, а ще й від красивої, естетичної подачі, яка радує око і зігріває серце. Адже подібні подарунки говорять про те, що їх не забули, про них піклуються, для них не шкодують ні коштів, ні уваги. Такі акти милосердя, який здійснила благодійна організація «Давай допоможемо»,  множать добро у світі, підіймають моральний дух ветеранам, подовжують їхні роки. Того самого бажаємо і нашим спонсорам: добра, любові та вдячності від людей і довгих років життя.

За інформацією територіального центру Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)