Переможцем етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в об’єднаній громаді стали лукнівчани – рій «Дзвін»

Дата: 06.05.2019 16:38

Фото без описуУ п'ятницю, 3 травня, завершився І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що тривав протягом двох днів на базі Атюшівської школи.

Протягом другого дня таборування учасники змагались в інтелектуальному конкурсі «Відун», у стрільбі, штовханні гирі, конкурсі «Туристсько-спортивна смуга перешкод» та творчо-мистецькому конкурсі «Ватра».

Запекла боротьба велася до останнього конкурсу. За загальною сумою балів перемогу отримав рій «Дзвін» Лукнівської школи. Друге місце мають «Повстанці» з Карильської школи, третє – «Військова січ» із Атюшівської школи імені Станіслава Ковтуна. Переможці гри нагороджені дипломами відділу освіти.

До того ж, за перемогу в окремих видах змагань теж були вручені грамоти. Рій «Черешенське братство» Черешенської спеціалізованої школи-інтернату став найкращим у конкурсі строю та пісні «Впоряд»), рій «Військова січ» Атюшівської школи був непереможним у силових змаганнях «Перетягування линви»), «Повстанці» з Карильської школи найкраще впоралися найкраще за всіх у проходженні туристсько-спортивної смуги перешкод, інтелектуальному конкурсі «Відун», змагання «Пластун», силових змаганнях «Штовхання гирі»), рій «Хортиця» Коропської школи став найкращим у конкурсі «Стрільба»), І переможці – «Дзвін» із Лукнівської школи – були на вершині у конкурсі «Рятівник», творчо-мистецькому конкурсі «Ватра»).

Учень Карильської школи Володимир Ткач виграв першість у конкурсі «Стрільба», а Олександр Сундіга із Коропської школи − у штовханні гирі.

Начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов та заступник військового комісара районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Хилько вручили почесні нагороди та привітали переможців.

Учителям, що підготували рої-переможці та колективу Атюшівської школи Станіслава Ковтуна висловили подяку відділу освіти.

Вітаємо рій «Дзвін» Лукнівської школи з перемогою та бажаємо гідно виступити у ІІ (обласному) етапі.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради

Інтелектуальний конкурс «Відун»:

Конкурс «Стрільба»:

Силові змагання «Штовхання гирі»:

«Туристсько-спортивна смуга перешкод»:

Творчо-мистецький конкурс «Ватра»:

Нагородження:

Миті, зафіксовані на фото:

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)