Національно-патріотичний захід «Бойова готовність» на Коропщині

Дата: 03.05.2019 16:47

Фото без опису За ініціативи громадських організацій «Сіверська Січ» та «Дозір Крук» за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА з учнівською молоддю Коропщини, а саме Коропської та Риботинської шкіл, було проведено національно-патріотичні заходи «Бойова готовність».

Сьогодні тренери Євгеній Приходько та Роман Хоменко розповіли дітям історичні факти бою під Крутами, про тактичний план студентів-захисників.  Учні активно долучились до надання першої медичної допомоги в разі ушкодження кінцівок, опанували вміння накладання джгута, як класичного, так і сучасного. Пальцями двох рук перевертали «лежачу людину» в безпечну позу, правильно вимірювали пульс.

Всі охочі навчились поводитися зі зброєю, складати та розкладати автомат Калашникова. Цікавою та незвичною була для дітвори тактична гра лазертаг, де вони проявили спритність, вміння мислити, працювати командно.

Це вже не перший захід на Коропщині. В минулому році такі ж знання отримали учні Черешенської спеціалізованої школи-інтернату та Оболонської школи.

Сподіваємось на подальшу співпрацю, адже наша молодь має знати історію, бути патріотично налаштованою і любити  свою Україну.

За інформацією сектору сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

Коментарі:

Учні 11 класу Риботинської школи
2019-05-03 23:56:50

Щиро дякуємо Євгенієві та Роману за таку підготовку!!! Дуже сподобалося)