Новенький майданчик – на радість риботинським дітлахам

Дата: 03.05.2019 15:26

Фото без описуНещодавно в Риботині завершили облаштування дитячого майданчика. Розпочали справу ще торік за допомогою інвесторів та талановитих сільчан, а нещодавно встановили ігровий комплекс із восьми предметів від народного депутата Анатолія Євлахова.

Ще минулого року місцеві жителі й гості Риботина стали свідками того, як центр села став… казковим. Тут встановили парканчик і розмалювали його малюнками з персонажами улюблених казок. Підтримку такому задуму старости надали сільгосппідприємства «Бахмач Агро», «Черешеньки» та «Золотий Пармен». Спорудили паркан місцеві майстри на всі руки Микола Лебідь та Олександр Кутько. Ну а кольорову казку за допомогою пензлів і фарби створили на ньому Олег Качура та Людмила Зима. Розмальовувати їм допомагала ціла «бригада» юних художників − тутешні дітлахи.

На радість їм тут нещодавно завершили встановлювати ігровий комплекс (пісочницю, гойдалку, карусель), наданий народним депутатом України Анатолієм Євлаховим.

Фото зроблені в похмуру та дощову погоду. Але за сонячної, теплої пори тут гамірно, людно й весело.

А ще староста поділився своїм бажанням встановити поряд хатинку для відпочинку односельців.

За інформацією старости Риботинського старостинського округу
Володимира Капиці