За підтримки депутата оновили улюблену альтанку

Дата: 25.04.2019 18:39

Фото без опису Альтанка поблизу коропських п’ятиповерхівок – одне із найулюбленіших місць для місцевих дітлахів, яких у цих будинках майже 50. Але останні кілька років споруда потребувала ремонту… Зробити його цієї весни вирішили самі жителі. Із кожної квартири скинулися по 50-100 гривень. Та коли почали ремонтувати-фарбувати, виявилося, що покрівля нікуди не годиться, потрібно її міняти. Вирішили написати колективне звернення до Віктора Мальцева − депутата Коропської селищної ради по їхньому виборчому округу, керівника «Агролісгоспу». Він радо відгукнувся.

Віктор Федорович допоміг коштами – надав 1100 гривень, необхідних на придбання металевого профілю для покрівлі.

До речі, як розповіла одна із тутешніх мам Алла Борисенко, у будівельному магазині, коли дізналися, для якої мети купується матеріал, зробили знижку.

Жителі багатоповерхівок за адресою по вулиці Кибальчича 18, 20, 22, 24, котрі зверталися до депутата (всього тридцять дорослих і їхні синочки й донечки) щиро вдячні Віктору Федоровичу за оперативне реагування і допомогу. Оновлена альтанка – безпечна і гарна − стала знову окрасою їхнього подвір’я.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)