Як в Університеті третього віку до Великодня готувалися

Дата: 25.04.2019 14:54

Фото без опису Закінчується страсний тиждень. Скрізь триває підготовка до одного з найбільших християнських свят − Воскресіння Христового. Господарі  чепурять свої оселі та подвір'я, організації наводять лад на закріплених  територіях. Не пасе задніх і територіальний центр Коропської селищної ради: в його залі вже миготять розмаїттям кольорів дерев'яні писанки та паперові витинанки.

Нещодавно на практичних заняттях студенти Університету третього віку  виготовляли  різноманітні великодні прикраси, а сьогодні вони з усім своїм ентузіазмом взялися за святкове оформлення зали власними виробами.

Великодній дизайн приміщення створив ще більш урочисту атмосферу, нагадав про наближення світлого свята, змусив замислитись про важливі речі в житті кожної людини.

Студенти Університету третього віку вітають коропчан та жителів району зі Світлим Христовим Воскресінням!  Зичать:  родинам – миру та злагоди, тілу – здоров'я, душі − спасіння. Христос Воскрес!

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)