Завершується чергова благодійна акція в терцентрі

Дата: 23.04.2019 16:06

24 квітня, − останній день, коли можна отримати безкоштовний одяг, що був у вжитку, в територіальному центрі Коропської селищної ради.

Завдяки щедрій допомозі голові РО Чернігівської християнської місії «Милосердя та духовне відродження» Петру Бевзу, протягом трьох тижнів малозабезпечені громадяни похилого віку, люди з інвалідністю, члени багатодітних сімей, одинокі матері, переселенці із зони АТО та інші громадяни, що знаходяться в складних життєвих обставинах, змогли отримати допомогу. Це одяг та взуття, що були у вжитку, речі для дітей та підлітків, постільну білизну, подушки, ковдру.

Петро Павлович уже не вперше так допомагає територіальному центру. Теплі слова подяки на його адресу та щирі, добрі побажання звучать з вуст молодих мам та стареньких дідусів і бабусь. Всі вони і ми разом з ними щиро сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Творити добро – це значно важливіше і простіше ніж ми собі уявляємо. Давайте творити добро разом!

Адреса територіального центру  –  Короп, вулиця Поштова, 6, ліве крило готелю «Космос»

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)