З початку року на Чернігівщині анульовано 13 ліцензій за продаж алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім

Дата: 23.04.2019 11:05

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області протягом першого кварталу 2019 року забезпечено надходження акцизного податку до загального фонду державного бюджету в сумі – 4,2 млн грн.

До місцевого бюджету за січень – березень 2019 року надійшло близько 27,8 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі.

Протягом першого кварталу 2019 року обліковується 1702 суб’єкта господарювання які отримали 4696 ліцензій, з них 2695 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями,  2001  ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Протягом січня-березня поточного року проведено 62 перевірки суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, за результатами яких виявлено 57 порушень.

За матеріалами вказаних перевірок, ГУ ДФС у Чернігівській області прийнято рішень про застосування штрафних фінансових санкцій на суму 639,2 тис. грн.

Найбільш розповсюджене порушення – роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни на такі напої, з початку року встановлено 33 таких порушення. Більшість виявлено в Козелецькому, Бахмацькому та Ніжинському районах Чернігівської області.

Також перевірками встановлені інші більш часті порушення, а саме:

5 –  роздрібна торгівля алкогольними напоями без наявності ліцензії;
5 – порушення вимог рішення міських рад щодо обмеження продажу алкогольних напоїв у встановлений час доби;
3 –  торгівлі алкогольними напоями на розлив для споживання на місці СГ, що не мають статусу громадського харчування;
3 –  зберігання алкогольних напоїв у місцях зберігання не внесених до ЄДР;

З початку року анульовано 13 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за продаж алкоголю/тютюну особам, які не досягли 18 років.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)