Підготували Коноплянку до сезону відпочинку

Дата: 22.04.2019 12:33

Фото без описуМинулої суботи, 20 квітня, у Всеукраїнський День довкілля, коропські активісти вийшли на «суботник» до улюбленого для місцевих відпочивальників місця – озера Коноплянки. Три години гребли листя, прибирали сміття. Також облаштували майданчик для гри у футбол та волейбол і завезли пісок на два пляжі.

Ініціаторами такої потужної акції чистоти стали керівник комунального підприємства Коропської селищної ради «Благоустрій» Сергій Мурашко та депутат Коропської селищної ради Владислав Яцечко.

Разом з ними свій цінний весняний вихідний присвятили суспільно-корисній праці Володимир Цупко із ріднею, Андрій Белан, Віталій Перепадя, Олександр Тарасенко і Юрій Тарасенко, Олег Дмитрик, Сергій Сова.

До того ж, двоє хлопців, які рибалили неподалік та стали свідками прибирання, теж долучилися до доброї справи.

Результат – підготовлена до зустрічі відпочивальників територія, облаштоване місце для активного відпочинку й оновлений пляж.

Кажуть, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Але чомусь виходить, що за чистотою будь-якого популярного місця найчастіше стоїть чиясь багатогодинна праця, затрачений час і сили… Треба подякувати людям, які стараються для того, аби всім нам було комфортно відпочивати й насолоджуватися природою. Дбаймо про довкілля, цінуймо працю наших земляків! Це ж так просто.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)