Найменшеньких коропчан вчили жити безпечно

Дата: 19.04.2019 16:02

На виконання розпорядження відділу освіти Коропської селищної ради в дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» з 15 квітня по 19 квітня проводився Тиждень знань з основ безпеки  життєдіяльності.

Для поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань пожежної безпеки, формування розуміння цінності власного життя та здоров’я з вихованцями закладу дошкільної освіти провели ряд тематичних занять, вікторин та розваг.

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини дала можливість дітям ознайомитися з героїчною професією пожежників і дізнатися про те, як швидко вони приходять на допомогу. Разом з вихователями вихованці відпрацювали практичні дії на випадок виникнення надзвичайних подій.

Хлопчики та дівчатка із задоволенням переглянули мультфільми «Уроки безпеки», «Уроки тітоньки Сови», «Тривога в лісі». Вони були цікавими та повчальними не тільки для найменших вихованців.

Цікавим для дітей стали нові ігри «Хто швидше вдягнеться пожежником?» та «Врятуємо дівчат», де діти стали учасниками складних ситуацій.

Також із дітьми провели чимало бесід та конструктивно-будівельних ігор.

За інформацією ДНЗ «Дзвіночок»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)