Що вміють наші юні туристи-краєзнавці?

Дата: 18.04.2019 09:02

Фото без описуНеподалік Чернігова є мальовнича місцевість − село Количівка. Чуєте − дзвенить гітара, звучить пісня... Це туристи зібралися на обласний етап Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, який проходив із 12 до 15 квітня в оздоровчому таборі «Юний турист». Команда Коропської ОТГ у складі Ангеліни Мештер, Ангеліни Калинич, Руслана Андрущенка, Миколи Єременка із Карильської школи, Юрія Огієнка із Лукнівської школи, Богдана Котова із Рождественської школи теж брала участь у зльоті.

Також нашу громаду як суддя представляв на заході вчитель Рождественської школи Олександр Кульбака.

Повернулися діти задоволеними, адже посіли загальнокомандне ІІІ місце. Найкраще наші туристи змогли проявити себе в конкурсі «Туристсько-краєзнавчий експедиційний маршрут». Два дні випробувань − і почесне ІІ місце на цьому етапі змагань. Результативним був виступ у конкурсі «Творча майстерня». Ангеліна Мештер − І місце в напрямі «Етнографія і фольклор», Богдан Котов − І місце в напрямі «Історичне краєзнавство».

А ще команда Коропської об'єднаної територіальної громади була нагороджена грамотами за конкурс «Візитка команди» (ІІІ місце) та за конкурс «Туристський побут» (І місце).

Керівник команди Сергій Пономарчук і наші юні туристи-краєзнавці безмежно вдячні організаторам змагань за бадьорий настрій, розумний відпочинок, цікаво проведений час. Ніч у лісі, відблиски вогнища, світанок, блаженна втома після дня, проведеного в поході... Що може бути краще?

За інформацією Сергія Пономарчука,
керівника команди Коропської ОТГ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)