Громадські роботи… з користю для громади

Дата: 15.04.2019 14:33

Одним із напрямів співпраці служби зайнятості з органами місцевого самоврядування та роботодавцями є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Протягом січня-березня поточного року до таких робіт в районі залучено 30 безробітних громадян.

Про це повідомив директор Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Станіслав Левкович. На його думку, такі роботи є діявою формою матеріальної підтримки шукачів роботи та підвищують у них мотивацію до праці.

Традиційними є роботи з благоустрою населених пунктів. Зокрема, цьогоріч 5 безробітних допомагали ліквідовувати снігові замети. Ще 25 підопічних служби зайнятості були залучені до робіт тимчасового характеру у сільському господарстві та переробній промисловості.

Керівники підприємств району, таких як Філія «Коропський райавтодор» ДП «Чернігівський облавтодор», ПСП «Лукново», ФГ «Десна-РВ», ДП «Коропський сирзавод» ТОВ «СиЛ», СТОВ «Агрольон», ФГ «Михалишин В.С.», на яких організовувалися роботи тимчасового характеру, переконалися у перевагах співпраці зі службою зайнятості. Адже це дозволило залучити додаткову робочу силу для виконання нагальних робіт.

Загалом на організацію громадських робіт в районі цьогоріч витрачено 25,5 тисяч гривень коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та селищного бюджету.

Наталія  Мисенко, заступник директора Коропської районної філії
Чернігівського ОЦЗ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)