12 квітня в меморіальному музеї Миколи  Кибальчича гідно відзначили День Космонавтики

Дата: 15.04.2019 09:03

Фото без описуВідвідувачі – учні 9-х класів Коропської школи та усі небайдужі оглянули виставку «Україна космічна».  Книги про творців ракетної техніки Янгеля, Глушка, Будника, випробувача легендарної «Мрії» Галуненка, першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка нагадують про те,  що космічні традиції та діла в нас живуть.

Наймолодша учасниця святкування, учениця 1-го класу Поліна Литвиненко продекламувала вірш «Небо зорями рясніє» поетеси Наталії Козленко, що закінчується символічно:

«Бо як в космос вийшли люди
Й на Землі лад наведуть!»

Далі в процесі екскурсії відвідувачі мали змогу дивитися фільми на новенькому екрані, який подарував музею виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації й голова Коропського відділення ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» Віктор Кузуб. Потім  науковий співробітник музею Олександр Касьяненко провів майстер-клас із виготовлення й запуску паперових літаків, всі з задоволенням повернулися в дитинство.

Не порушили відвідувачі й гарної традиції  − «ідеш до музею – бери подарунок». Віктор Козуб від ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво у м. Київ» подарував проектор, житель Деснянського Вадим Махінько – чеканку ручної роботи з портретом Кибальчича. Цей раритет уже піввіку зберігався в його сім’ї.

Сам музей і його колектив були нагороджені грамотами Національного центру управління та випробування космічних засобів.
  А потім і відвідувачі, і працівники музею взяли участь у відновленні саду Кибальчичів, деревця подарували небайдужі люди, зокрема Володимир Куніцин.

Отож пролетить час – і відвідувачі музею будуть ласувати кибальчичевими яблуками та горіхами, і … дивитися в небо, і мріяти про зорі, і… здійснювати свої мрії.

За інформацією Коропського регіонального
історико-археологічного музею

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)