Зручність та комфорт – за ціною хлібини

Дата: 10.04.2019 15:00

Фото без опису  13 гривень 94 копійки – місячна вартість того, щоб забути за проблему утилізації побутового сміття із вашого господарства. Саме за таку суму працівники комунального підприємства «Благоустрій» Коропської селищної ради заберуть непотріб із-під вашого двору. Тобто, приблизно за ті гроші, які можна витратити на придбання однієї хлібної буханки, ви позбудетеся «задоволення» самостійно вивозити сміття. Але для цього потрібно завітати до підприємства й укласти спеціальний договір. Сьогодні цю «процедуру» пройшли ми – і вам розповімо, що, як, і до чого.

Комунальне підприємство «Благоустрій» знаходиться за адресою вулиця Комунальна, 37 (за «Агролісгоспом»).

Завітавши до офісу підприємства, там зустрінете його керівника Сергія Мурашка, або ж бухгалтерів, які вам розкажуть про всі умови договору і підготують його до підписання.

Спочатку − кілька нюансів.

По-перше, сміття вивозять раз на місяць. Коли? Тут пояснимо.

Працівники КП «Благоустрій» «бачать» Короп поділеним на зони. Від того, в якій частині селища ви живете, і залежить, коли до вас приїде комунальна техніка. Якщо ви проживаєте на Михайлівці, сміття заберуть у першу п’ятницю місяця. Мешкаєте в районі лікарні чи «Сільгосптехніки» – мішки чи пакети готуйте на останню п’ятницю місяця.

Надалі, каже керівник підприємства Сергій Мурашко, Короп планують розділити вже на 4 зони. Адже людей, які підписали договори, стає все більше, тож 2 дні як зараз, вже буде замало, щоб об’їхати всіх і зібрати сміття. Ну а на сьогодні таких договорів укладено 96.

Нюанс номер два. Договір укладається терміном на один рік. Платити можете, як вам зручно: поквартально, за півроку, чи одразу на весь термін дії договору. Сплатити за послугу можна або у відділенні банку за реквізитами, або одразу ж на місці.

Ми скористалися останнім варіантом, для зручності заплатили за весь період −167 гривень 28 копійок.

Для договору нас попросили вказати свою адресу та номер телефону.

Разом із рештою нам видали квитанцію про сплату. На руках у вас також залишиться один примірник договору.

Ще одна деталь. Побутові відходи вивозять безконтейнерним способом, тож пакувати їх треба у мішок. Комунальники просять, щоб його вага не була більшою за 25 кілограмів.

Збирають сміття із 8 до 11 ранку.

У підприємстві зазначили про індивідуальний підхід до кожного клієнта, з яким підписаний договір. Не хочете виносити свої мішки на вулицю – залиште за хвірткою, заберуть і звідти. Але про це треба сказати.

Про інші деталі вивезення сміття в Коропі зможете дізнатися у підприємстві: вулиця Комунальна 37, телефон 2-15-68.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)