Забезпечення доступу до онлайн послуг у сфері державної реєстрації

Дата: 05.04.2019 10:50

Фото без опису  Рішенням колегії Міністерства юстиції України від 29 березня 2018 року затверджено паспорт реформи системи реєстрації, для впровадження якого розроблено рамкову модель ефективності реформи системи державної реєстрації та План реалізації паспорту реформи системи державної реєстрації на 2018 - 2021 роки, який наразі знаходиться на виконанні в Міністерстві юстиції України та його територіальних органах.

На теперішній час Міністерством юстиції України забезпечено суттєвий перелік послуг в сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що надаються в режимі онлайн через сервіс «Он - лайн будинок юстиції» (за веб - адресою https://online.minjust.gov.ua/ ).

Доступ до онлайн сервісів Мінюсту забезпечує створення доступних та зручних умов для всіх бажаючих отримати документи, відомості з реєстрів та консультації.

За інформацією Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області