Затишна зустріч із місцевою письменницею

Дата: 04.04.2019 14:49

Фото без описуСьогодні в територіальному центрі Коропської селищної ради презентувала свою книгу «Солодкий смак гіркоти» наша землячка, талановита письменниця і поетеса Валентина Михайленко. Електоратом на презентації були студенти Університету третього віку.

Безліч питань від слухачів, цікаві змістовні відповіді від авторки, дискусії, обговорення звучали на презентації, що проходила в дружній, по-домашньому  затишній атмосфері. У Валентини Микитівни багато оповідань, романів, віршів, але «Солодкий смак гіркоти» всі одноголосно вважають шедевром сучасної української літератури. У цьому творі письменниця торкнулася болючих тем для кожної людини і, зокрема, бойових дій на сході України.

Видатних людей України, а особливо своїх земляків і їхню творчість, студенти знають дуже добре. Знайомляться з їхніми творами, запрошують на зустрічі, презентації, літературні вечори. Валентина Михайленко завжди бажана гостя в клубах територіального центру та Університеті. Бажаємо їй нових ідей, натхнення, творчих успіхів, і щиро сподіваємось на подальшу співпрацю з цією видатною мешканкою нашого містечка.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)