Два проекти на участь у програмі «Громадський бюджет 2019» уже подано. Ще кілька – на стадії доопрацювання
Два тижні тому, 15 березня, стартував процес подання проектів на втілення за програмою «Громадський бюджет». Нагадаємо, в Коропській ОТГ запропонували всім охочим місцевим жителям, яким виповнилося 14 років, подати корисні для мешканців громади проекти, які можна втілити за ці кошти. На це в місцевому бюджеті передбачили 100 тисяч гривень.
Тож як стартував процес? Скільки подано проектів? Якого вони спрямування? – з цими запитаннями звернулися до начальника відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Валентини Корольової.
− На сьогодні вже подано два проекти, − повідомила Валентина Олександрівна. − Один із них – від жителів Будища, називається «Хочеш бути щасливим – повернись до початку». Стосується він розвитку «зеленого туризму». Інший проект під назвою «Збережемо минуле заради майбутнього» подала директор Коропського регіонального історико-археологічного музею.
Як стало відомо, кілька проектів повернули авторам на доопрацювання.
Прийматимуть проекти до кінця квітня, тож у вас ще є понад місяць, щоб долучитися до громадського бюджетування Коропської ОТГ.
Всю інформацію про те, як правильно сформувати проектну заявку, яким критеріям мають відповідати проекти, як відбуватиметься голосування й обрання проектів-переможців, ви можете знайти за посиланням https://koropska-gromada.gov.ua/news/1550480713/
Маєте питання? Звертайтеся до відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту – його працівники нададуть усі необхідні консультації. Відділ знаходиться в приміщенні Коропської селищної ради за адресою смт Короп, вулиця Горького, 9, 2-й поверх, кабінет № 23, телефон 2-17-98, e-mail kpotg-ekonomika@ukr.net.
Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради
Вже декілька років читаємо одну лише писанину. А де реальні дієві проекти? Де залучені інвестиційні кошти, хоч одне організоване робоче місце? - жодної гривні, жодних реальних дій - одна показова нісенітниця, а кошти на заробітні плати (немалі доречі!) йдуть з наших податків