Участь ВК Короп та ВК Короп ЗОШ в 5 традиційному турнірі з волейболу серед жіночих команд Сумської області

Дата: 26.03.2019 09:18

Фото без опису 24 березня дві жіночі волейбольні команди ВК Короп та ВК Короп ЗОШ брали участь у 5 традиційному турнірі з волейболу серед жіночих команд на призи заслуженого тренера України Віталія Павленка у Кролевці Сумської області.

Завдяки високому рівню проведення змагань, в цьому році до спортивного комплексу ГНПУ завітали 9 команд: ВК м. Шостка, ВК м. Конотоп, ВК смт Коропа, ВК Короп ЗОШ, ВК смт Свеса, ВК «Велетень» м. Глухів, ВК імені Костянтина Реви м. Глухів, ВК збірна Шостки, ВК м. Кролевець.

За підтримки управління освіти Кролевецької міської ради і ДЮСШ «Олімп» ігри проходили також в спортивній залі будинку культури і СШ №3. Змагання проводились за груповою системою, в результаті якої трьом командам не вдалося потрапити до півфіналу. Між собою вони розіграли кубок «Воля до перемоги», який виборола команда із смт Свеса.

Фіналісти ж змагань розподілили призові місця таким чином: ІІІ місце зайняла команда м. Кролевець, програвши лише 1 гру з 4, ІІ місце виборов волейбольний клуб імені Костянтина Реви з Глухова, а переможцями  турніру стали волейболістки з Шостки.

Наші ВК Короп були майже з бронзою, але…

Дуже приємно, що завдяки особистому ентузіазму волейболісток, підтримки тренерів вони змогли показати і свою майстерність, адже кращою волейболісткою була визнана Марина Головач, яка на нашу Коропщину привезла заслужену нагороду.

«Вона реально так підтримувала дух команди. Вона краща!!!» − такі слова звучали від дівчат.

«Дякуємо організаторам за запрошення, за теплий прийом − все дійсно було організовано розумно, щоб кожна команда мала змогу насолодитися  процесом ігор. Коли є бажання, коли є потреба отримати цей ігровий адреналін − тоді й знаходяться можливості», − зауважила капітан команди Вероніка Тарасенко.

Всі учасники змагань отримали квитки-запрошення до кінотеатру, позитивні емоції, і, звичайно, досвід гри з сильними командами!

За інформацією сектору сім’ї,  дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)