Студентки – прабабусі

Дата: 25.03.2019 12:10

Минулої п’ятниці дві студентки Університету третього віку взяли участь у розважальному шоу «Супер – прабабусі!», що відбувалося на сцені Коропського будинку культури.

Чарівні, активні, веселі, талановиті жінки Олександра Журавель та Наталія Колісніченко ділилися з глядачами в залі досвідом прабабусь.

Вони не тільки мають одне з найважливіших досягнень людини − правнуків, а ще й залишилися енергійними молодими жінками, які ведуть активний спосіб життя, мають прекрасне почуття гумору і творчі таланти. Обидві умілі майстрині: вподобали роботу з бісером. Олександра Іванівна робить з бісеру поробки, а Наталія Дмитрівна гаптує бісерні картини та одяг.

Роботою майстринь можна замилуватися, адже вони виконані ретельно і акуратно. В територіальному центрі обов’язково будуть виставлені вироби «супер – прабабусь», аби кожен мав можливість насолодитися майстерністю на власні очі.

Ми впевнені, що кожна зі студенток Університету третього віку має свій талант, свою неповторну долю, свою унікальність, треба лише зуміти їх побачити й розкрити. І саме це є основною метою нашої роботи.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)