Кубок Задесення

Дата: 17.03.2019 17:26

Фото без опису15 березня в Черешеньках пройшов традиційний турнір з волейболу Сергія Миколайовича Жованика «Кубок Задесення». В турнірі беруть участь три кращі команди Коропщини, які займають перші-треті місця в спартакіаді школярів (юнаки та дівчата) та команди Черешеньок.

Розпочалося все з офіційного відкриття. Директор КЗ «Черешенська СШІ І-ІІІ ст.» Олена Лагошна привітала всіх учасників та побажала гарної гри. Потім Сергій Жованик розповів про систему проведення ігрового дня. Після цього розпочалася боротьба за першість.
Хлопці розташувались в турнірній таблиці так само, як і в спартакіаді. Підопічним Олександра Мисника того дня не змогла протистояти жодна з команд.

Юнаки:
1. Короп – 8
2. Карильське – 6
3. Радичів – 2
4. Черешеньки – 2

Ігровий день у дівчат вийшов набагато цікавішим. Короп програв підопічним Валерія Корнієнка 2:0, а у грі з Деснянським перемогли з рахунком 2:0. Та все ж таки підопічні Миколи Березуєва набрали більше очок та здобули перше місце в турнірі.

Дівчата:
1. Деснянське – 6
2. Короп – 5
3. Шабалинів – 4
4. Черешеньки – 3

Всі команди були нагородженні цінними призами та грошовими нагородами. Окрім цього, командам переможцям були вручені професійні волейбольні м’ячі.

Кращими гравцями «Кубку Задесення» були визнані Олена Савицька (Деснянське) та Віталій Кривенко (Короп).

Усі дуже вдячні Сергію Миколайовичу за свято волейболу, яке він подарував для своїх земляків.
Наступного року ЮВІЛЕЙ «Кубку Задесення» – 15 років!

За інформацією сектору сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)