Старости Нехаївки та Рождественського вивчають кооперативний досвід Черкащини

Дата: 13.03.2019 18:14

Кооперативний рух стає все популярнішим серед громад Чернігівщини. Саме тому Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», організував навчальний візит до Черкаської області. Участь у виїзному заході в складі делегації з Чернігівщини беруть старости Рождественського та Нехаївського старостинських округів Анатолій Гейко та Сергій Саводченко.

Тема навчання – «Розвиток кооперації на Черкащині». Триває воно три дні, із 12 до 14 березня

Учасники навчального візиту ознайомляться з роботою кооперативів у громадах Черкаської області, поспілкуються із представниками місцевого самоврядування.

За інформацією Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)