Завдяки подарунку заготовляти дрова стане простіше

Дата: 11.03.2019 09:15

Відділення стаціонарного догляду у Нехаївці опікується 22 самотніми дідусями та бабусями, які на схилі років залишилися без підтримки та піклування рідних, один на один з власними бідами. Тут вони знайшли свій другий дім: власні кімнати, постійний нагляд лікаря, смачну та поживну їжу та ще один дуже важливий аспект: тепло і затишок в холодні осінні та зимові дні.

У відділенні автономне опалення,  а це чимала відповідальність і великі клопоти. Адже треба постійно слідкувати за справністю системи, наявністю топлива.  Здебільшого  опалюється приміщення дровами, які заготовляють самі працівники відділення стаціонарного догляду. Багато здоров'я, сили, часу вкладають ці самовіддані люди, аби старенькі не мерзли  у власних   кімнатах.

До цієї благородної справи вирішила долучитись і Коропська Свято-Успенська церква. Вже не вперше служителі церкви переймаються потребами відділень стаціонарного догляду і цього разу зробили  доречний та потрібний подарунок: бензопилу «Штіль». Техніка ця вартує дорого і вкрай необхідна для заготівлі топлива на опалювальний сезон і дотримання температурного режиму закладу.

Подарунок отця Володимира зігріє і серця, і тіла людей, які  проживають в стаціонарі.  Ніхто не знає, що готує йому доля на старість, але ми впевнені в одному: якщо поряд будуть такі люди, як служителі  Свято-Успенської церкви селища Короп, жодні випробування нас  не злякають.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)