8 Березня у стаціонарах терцентру

Дата: 07.03.2019 17:13

Наближається тепле, сонячне, весняне свято – Міжнародний жіночий день. Чоловіки метушаться, купують квіти, подарунки, вітають жінок: дружин, мам, доньок, колег. А в директора територіального центру Коропської селищної ради Олександра Лаврика є ще одна категорія жінок, які чекають на його приїзд і увагу до себе – це самотні жінки похилого віку, що проживають у стаціонарних відділеннях постійного догляду в Шабалинові та Нехаївці

Веселі та ліричні пісні, красиві вірші про жіночу долю звучали  для бабусь у виконанні самодіяльних колективів  Шабалинівського та Нехаївського будинків культури.  Директор територіального центру  привітав  присутніх жінок  з прийдешнім святом, висловив подяку за прожиту ними нелегку жіночу долю, побажав  оптимізму, добра в серці  і віри  в  душі, кожній  жінці особисто вручив квіти. Прийшов привітати підопічних та подарувати квіти і староста Шабалинова Микола Сальнюк.

Скільки б років не виповнилося жінці, а вона завжди залишиться жінкою, і буде щиро радіти букету квітів і чоловічій підтримці. Із сором’язливими усмішками на вустах та сльозами  на очах  із вдячністю проводжали Олександра Лаврика працівниці та підопічні стаціонарних відділень. Теплі та щирі побажання  керівника ще довго зігріватимуть  їхні ніжні жіночі серця.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)