Жіноче свято провели тепло і пісенно

Дата: 05.03.2019 15:38

Напередодні Міжнародного жіночого дня працівники територіального центру Коропської селищної ради привітали жінок похилого  віку з святом весни, сонця, тепла, жінки, матері.

На захід завітало 58 жінок похилого віку. З концертною програмою для  них виступили учасники художньої  самодіяльності Шабалинівського будинку культури.

З привітальним словом до присутніх жінок звернулася заступник директора територіального центру Алла Баранець.   В залі звучали пісні: веселі і сумні, грайливі й патріотичні.

Порадували вокальним талантом діти. Показали аматори сцени свої здібності і у драматичному жанрі. Справжній шквал оплесків та сміху викликала гумористична мініатюра «Обмін чоловіками».

Запальні українські пісні артистки супроводжували запальними танцями, чим назавжди закохали глядача у свій талант.

Оплески та вигуки «Браво!» не вщухали. Слухачі дякували гостям з Шабалинова за виступ, захоплювались їхніми творчими здібностями та запрошували в гості знову.

Завершилось свято в дружньому колі за чашкою запашного чаю з цукерками та печивом.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)