ФК «Короп» - чемпіони області!

Дата: 04.03.2019 11:36

Фото без опису  Неділя, 3 березня, сьома година ранку, а на КСК «Аполлон» вже метушаться спортсмени, тренери, вболівальники. Під’їжджають легіонери з сусідньої Сумщини, щоб допомогти ФК «Короп» у фіналі чемпіонату області з футзалу. Все автобус забитий – поспішаємо в Чернігів.

Зайшовши в спортивний комплекс на «П’яти кутах», яке було здивування, коли побачили дуже велику кількість вболівальників з Коропщини.

В перших іграх Олег Сагань придивлявся до своїх суперників. «Дев’ятка» − «Агротрейдер» 2:1. «Фрунзівець» – «Дельфін» 11:1.

В наступній грі команда Андрія Пасічника зустрічалась з «Дев’яткою». Легіонери з «Екстра ліги» Карбула та Чеберяк неабияк допомогли цього дня команді «Білі Роси». Гра закінчилась нічиєю 4:4.

І ось настала черга ФК «Короп». Перший двобій з ніжинською командою «Фрунзівець». Наші футболісти неодноразово зустрічались із суперниками в фіналі і не могли їх подолати. Та сьогодні гра закінчились 1:1.

У вирішальній грі понорницькій команді потрібна була перемога з різницею більше двох м’ячів. «Білі Роси» у фіналі – перемога 4:1.

Наступна гра вирішувала долю ФК «Короп», щоб пройти до фіналу потрібно перемагати з більшим рахунком, ніж у грі «Фрунзівець» – «Дельфін». Забити хоча б 11 м’ячів та не пропустити жодного.

Розмовляю з Олегом Біланом : «Мабуть, подальша боротьба за бронзу, забити 11 голів − нереально». О. Білан : «Заб’ють дванадцять – от побачиш». Та ні, дванадцять не забили, виграли 14:2. Зал вибухнув оплесками. Дві команди з невеличкого району − кращі в області. ФК «Короп» - «Білі Роси» - грають за перше місце.

ФК «Короп» - «Білі Роси». Після першого тайму ФК «Короп» впевнено лідирує з рахунком 4:2. В другому періоді почалась справжня боротьба: були й червоні картки у ФК «Короп», був десятиметровий, який не реалізував Андрій Пасічник. Гра закінчилась 4:4. Серія пенальті. Короп перемагає 1:3. Вся команда біжить до свого тренера Олега Саганя підкидають, радіють, вболівальники поздоровляють своїх футболістів з довгоочікуваною перемогою.

ФК «Короп» йшов до цього довгих сім років. Нарешті ФК «КОРОП» ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ!

Команда дуже вдячна за постійну фінансову підтримку Юрію Козачку. Крім цього, Василь Перепадя виділив преміальні команді переможцю.

Всі вболівальники поздоровляють Олега Саганя, Максима Чуприну та команду з перемогою. Так тримати!

(Відео ігор буде опубліковано на сторінці у фейсбук).

За інформацією сектору сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)