Про різні професії – від їхніх носіїв

Дата: 01.03.2019 17:27

Фото без опису«Якщо ви правильно виберете професію, то щастя саме вас знайде», − так говорила сьогодні під час  профорієнтаційної години для учнів класний керівник десятикласників Коропської школи Надія Кучук. На зустріч зі старшокласниками вона запросила представників різних професій.

На нетиповий урок завітали працівниця відділення поліції Людмила Касирнікова, заступник начальника бюро правової допомоги Дарина Мальцева, головний державний виконавець Коропської державної виконавчої служби Юрій Лисюк, начальник районного сектору філії державної установи «Центр пробації» Світлана Вандоляк, начальник районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Вікторія Отрош і провідний спеціаліст Наталія Шерстюк, службовець Збройних Сил України районного центру комплектації та соціальної підтримки Ельвіра Степанюк, військовослужбовець Андрій Шурубура, викладач Глухівського педагогічного університету Сергій Редько, шкільна  медична сестра Катерина Павлюк, лейтенант служби цивільного захисту, інспектор районного сектору УДСНС Владислав Приходько.

Представники різних сфер зайнятості розповіли учням про специфіку своїх професій, про професійне становлення, вимоги, яким варто відповідати, аби займатися тією чи іншою справою. Вони закликали учнів відповідально підійти до вибору свого професійного шляху, побажали їм успіхів у досягненні поставленої мети.

На знак вдячності кожному гостю діти підготували цікавий рукотворний подаруночок-сувенір.

Згадали на уроці й інші важливі професії, як ось хлібороба, пекаря-кондитера. На жаль, кондитер Любов Харченко, яка мала б представляти сферу харчової промисловості, не змогла бути присутньою на уроці, але вона спекла й передала  духмяний коровай, якого розділили на всіх.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
 та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)