Податкові міліціонери повернулися зі Сходу

Дата: 01.03.2019 13:21

Фото без опису  У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області зустріли своїх колег, які повернулися з довготривалого відрядження до зони операції Об’єднаних сил на Сході країни.

Це податкові міліціонери - Сергій Єрмолаєв, Леонід Горлач та Вячеслав Станіславський, які несли службу у складі спецпідрозділу Державної фіскальної служби України.

До речі, 30 січня цього року в Державній фіскальній службі відзначили 4-річницю створення підрозділу податкової міліції з оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції (операції об‘єднаних сил). Основним завданням спецпідрозділу є протидія незаконному переміщенню товарів через лінію розмежування з окупованими територіями. Податкові міліціонери спільно зі співробітниками інших правоохоронних органів викривають фінансові злочини та протидіють тероризму в зоні проведення ООС.

За чотири роки у складі спецпідрозділу «Фантом» у зоні проведення ООС несли службу 37 співробітників Головного управління ДФС у Чернігівській області. За цей час відбулося 13 ротацій, під час яких податкові міліціонери 88 разів виїжджали у відрядження на Схід України.

Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджено 21співробітника податкової міліції Чернігівської області.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області