Нарада керівників закладів освіти

Дата: 28.02.2019 17:34

Фото без опису27 лютого на базі Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка відбулася нарада керівників закладів освіти Коропської ОТГ з актуальних питань розвитку освітньої галузі громади. На нараді виступив начальник Управління освіти і науки обласної державної адміністрації Микола Конопацький, який прибув на Коропщину з робочим візитом.

Він акцентував на актуальних питаннях розвитку освітньої галузі, в ході наради відповів на питання її учасників, вислухав їхні думки щодо розвитку освіти та підказав шляхи вирішення деяких важливих завдань.

На нараді виступив начальник відділу освіти Коропської ОТГ Олег Курбанов, який зупинився на питаннях щодо реалізації державної політики щодо реформування освітньої галузі; подальшого впровадження реформи «Нова українська школа»;  нових механізмів протидії булінгу; проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);  модернізації освітнього процесу тощо.

Методисти відділу освіти проаналізували питання впровадження Нової української школи в Коропській ОТГ, результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, вимоги щодо замовлення підручників, організованого закінчення 2018-2019 навчального року та інші.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)