Показ фільмів під відкритим небом – ще один задум відділу культури. На літо.

Дата: 25.02.2019 17:09

Фото без опису До найтеплішої пори року залишилося менш ніж сто днів, які за весняними клопотами промайнуть надзвичайно швидко. А для того, аби прикрасити землякам літнє дозвілля, начальниця відділу культури і туризму Коропської селищної ради Людмила Самойловська хоче втілити ще один цікавий проект.

Для майбутніх кінопоказів планують пустити в дію сценічний подіум на центральній площі селища. Аби глядачам було зручно, планують встановити лавки. Про потребу цього Людмила Самойловська говорила на сьогоднішній щотижневій нараді у Коропського селищного голови Віктора Журавля.

Про роботу за попередній і плани на поточний тиждень звітували  всі керівники відділів селищної ради, її структурних підрозділів і комунальних підприємств.

Також обговорили підготовку до заходів, яких цього тижня планується в селищній раді багато. Особливо насиченою подіями буде середа. Представники обласного громадського комітету захисту прав людини проведуть захід щодо протидії торгівлі людьми, цього ж дня відбудеться публічна консультація від Громадської організації «Центр UA» про вирішення проблеми засмічення територій, пройде засідання виконавчого комітету.

Керівники відділів та підрозділів отримали вказівки щодо подальшої роботи.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)