Змагалися юні парламентарі

Дата: 21.02.2019 18:11

Фото без описуЗасідання парламенту дітей Коропщини, присвячене проведенню очного етапу фестивалю-конкурсу лідерів учнівського самоврядування «ART-LEED FEST», відбулося вчора у Коропському центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради.

За звання найкращих змагались представники дитячих парламентів ОТГ: Коропської, Лукнівської, Рождественської, Карильської, Нехаївської, Шабалинівської, Оболонської загальноосвітніх шкіл,  Черешенської спеціалізованої школи-інтернату, Риботинського навчально-виховного комплексу.

І місце вибороли лідери учнівського самоврядування Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На другому місці − лідери учнівського самоврядування Коропської школи та Черешенської спеціалізованої школи-інтернату.

ІІІ місце – у юних самоврядовців із Карильської школи.

Учні зі своїми наставниками показали високий рівень підготовки та гідно представили й захистили свої презентації.

Учасники були нагороджені грамотам, призами і подяками.

За інформацією Коропського центру дитячої та юнацької творчості
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)