Кавовий день у територіальному центрі

Дата: 21.02.2019 16:02

Смачною, ароматною та пізнавальною була сьогоднішня лекція для студентів Університету третього віку територіального центру Коропської селищної ради. Присутні ознайомились з історичним минулим кави − популярного та улюбленого напою багатьох українців.

Прослухали і  про історію виникнення напою, різновиди, сорти кави, рецепти заварювання на будь який смак, азбукою смаку, зі ступенями обсмаження зерен, дією кави на організм людини (показання та заборони на вживання напою).

Завершили заняття майстер-класом із приготування найпопулярнішого виду цього напою – еспресо. Розпочали з помолу зерен кави, обсмажених по скандинавському,  приготували її у спеціальному електричному пристрої для заварювання кави та завершили заняття дегустацією смачного, ароматного, чудодійного напою!

Бадьорими та задоволеними розійшлися по домівкам студенти з повною упевненістю, що наступного четверга зустрінуться на практичному занятті з арт-психології та аромотерапії: малювання кавою!

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)