Ще не пізно пройти профтест

Дата: 20.02.2019 14:53

Фото без описуЗа даними експертів, близько половини випускників працюють не за фахом, а кожен третій змушений змінювати професію одразу після закінчення навчального закладу.

«Світ професій – мій вибір, мій успіх», - під такою назвою державна служба зайнятості реалізує профорієнтаційний проект для молоді. Напередодні здачі ЗНО всі бажаючі, аби не помилитися з вибором професії, мають змогу пройти профорієнтаційне тестування у центрах зайнятості, а також переглянути відеоролики про затребувані на ринку праці професії.

Якщо ви цього не зробили і досі вагаєтесь, якій професії надати перевагу, то ще не пізно звернутися до фахівців служби зайнятості і надолужити упущене. За допомогою профтесту ви оберете професію, яка відповідає вашим здібностям, нахилам, а також користується попитом у роботодавців.

Профдіагностичне тестування не складне, але надзвичайно корисне. Не потрібно ніяких попередніх приготувань, досвідчений фахівець підбере необхідний тест для відвідувача, а по його завершенню відповідач отримає інформацію, яка допоможе визначити підходящу галузь професійної діяльності. Не забувайте, що ваш вибір – це ваш успіх.

За довідками звртатися до Коропської районної філії Чернігівського ОЦЗ за адресою: смт Короп, вул. Чернігівська, 2/1, тел. 2-15-23, 2-16-61.

Станіслав  Левкович, директор Коропської районної філії
  Чернігівського ОЦЗ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)