20 лютого в історичному календарі незалежної України є Днем пам’яті та вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

Дата: 20.02.2019 09:43

Фото без опису  Сьогодні ми вшановуємо пам’ять людей, які віддали свої життя за демократичні цінності та краще майбутнє.

Вони вийшли на Майдан Незалежності для захисту своїх прав, за честь і гідність. Так за покликом душі вони стали до боротьби за зміни у своїй країні, за європейські цінності та повагу до людини. Не знали, що кожному із них на долі було написано заплатити за свої переконання найвищу ціну.

Тоді ніхто не міг і уявити, що дочкам і синам України ще не раз доведеться ставати до бою. І що війна, яка триватиме не один рік, забере ще не одну сотню героїв.

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні, мужнім захисникам – учасникам АТО і ще багатьом сотням наших співвітчизників, які віддали за Україну найцінніше, що мали, – своє життя.

Герої не вмирають, вони завжди будуть у наших серцях.

Віктор ЖУРАВЕЛЬ, Коропський селищний голова

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)