У Коропському будинку культури – оновлення

Дата: 18.02.2019 14:44

Фото без описуНещодавно у фойє закладу встановили дзеркала для занять хореографією. Але не тільки для цього.

Перш за все новинці радіють учасники танцювального колективу Коропського БК, яких навчає Жанна Маркачова. У мистецтві танцю дзеркала є дуже важливими: з їхньою допомогою кожен учасник колективу під час репетиції може перевіряти правильність виконання вправ та дотримання вимог керівника. Дзеркала допомагають швидше освоїти складні танцювальні рухи.

Монтажні роботи якісно виконали майстри Іван Гончаров, Віктор Приходько, Микола Кілко і Сергій Катюха. За це працівники закладу їм щиро вдячні.

«Окрема подяка відділу культури Коропської селищної ради, особливо начальнику відділу Людмилі Самойловській, за фінансову підтримку», - зазначає керівник танцювального колективу Жанна Сергіївна.

А ще нові дзеркала будуть корисними для всіх артистів, не лише для танцюристів. Кожен із  них зможе переконатися в досконалості свого сценічного образу, оцінити свій вигляд із голови до ніг перед виходом до глядачів.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Фото Жанни Маркачової