Смачний майстер-клас провели у терцентрі

Дата: 12.02.2019 15:12

Темою чергового заняття клубу при територіальному центрі соціального обслуговування «Берегиня», учасники якого шанують та вивчають народні традиції, було обрано традиційні українські страви.

Обговоривши та перелічивши найвідоміші смаколики національної кухні, вирішили, що перше місце серед них займають вареники.  І за смаковими якостями, і за різноманітністю рецептури приготування жодна страва не зрівняється зі смачними, пухкими, паровими вареничками.

Кожна із господинь, яка завітала на захід, поділилася власним рецептом вареників. Згадали всі можливі начинки: і солоні, і солодкі. Та, щоб не бути пустослівними, провели майстер-клас з приготування парових вареників із ягідною та сирною начинкою.

Працювали швидко, весело і завзято. Уже за півтори години дружньої роботи на столі парували пухкі, смачні, солодкі вареники в сметані. Приємна атмосфера, дружнє товариство та гарячі вареники зігріли не тільки тіло, а й душу кожного учасника кулінарного майстер-класу у цей холодний дощовий день.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)