Короп ЗОШ - чемпіони!

Дата: 11.02.2019 09:56

Фото без опису   9 лютого у світі відзначається день волейболу! Саме 9 лютого 1895 року в американському місті Холіоке, штат Массачусетс, в спортзалі Асоціації молодих християн керівник Молодіжної Християнської Організації з фізпідготовки Вільям Морган вперше продемонстрував нову командну гру в м’яч (волейбол). Саме в цей день, але вже через 124 роки в Коропі пройшли фінальні ігри чемпіонату Коропщини з волейболу серед чоловіків Вищої ліги.

Дуже цікавим і водночас напруженим виявився фінальний день. Вперше було дозволено грати одночасно двом легіонерам на майданчику. Команди підсилилися гравцями, які грають в чемпіонатах області, і гра стала ще видовищнішою.

Черешеньки - Оболоння 1:2
Фаворит - Короп ЗОШ 1:2
Черешеньки - Фаворит 0:2
Оболоння - Короп ЗОШ 0:2
Черешеньки - Короп ЗОШ 0:2
Оболоння - Фаворит 1:2

1. Короп ЗОШ 8
2. Фаворит 6
3. Оболоння 3
4. Черешеньки 1

Команда Миколи Грицая була непереможною. Майже всі гравці − учасники обласного чемпіонату, досвідчені та технічні. Короп ЗОШ – ЧЕМПІОНИ, які не програли жодної фінальної гри.

«Фавориту» Віталія Кобизського трішечки не вистачило для перемоги, у грі проти Короп ЗОШ в фінальній партії команда поступилась 13:15.

Треті в Вищій лізі – чудовий результат для невеличкого села Оболоння.

За підтримки старости Оболоння Володимира Гавриленка, який був присутній на всіх іграх своєї команди, підтримував фінансово та морально своїх гравців, команда змогла досягти достойного результату. Черешеньки грали своїми силами, боролися як могли, та суперники виявились сильніші.

23 лютого розпочнеться боротьба за чемпіонство в Першій лізі.

За інформацією сектору сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

Коментарі:

І.І.Ігнатенко
2019-02-11 11:55:31

Браво волейбол! Браво Короп! Браво КоропЗОШ !!! Щирі вітання Івану Олексійовичу та Миколі Олексійовичу.