В області орудують телефонні шахраї, які видають себе за податківців

Дата: 06.02.2019 11:47

Шахраї телефонують платникам податків та вигадують різні історії, аби видурити гроші.
    Представляються посадовими особами та звертаються з проханням надати фінансову допомогу.  Пропонують «владнати питання» з податковою у разі перевірки, віддячити за якусь вигадану послугу тощо.

Шахраї використовують різні телефонні номери та рахунки для зарахування грошей.

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертається до громадян з проханням бути обачними, не вестись на шахрайські вигадки, а у разі надходження подібних телефонних дзвінків, відразу повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції органу ДФС за номером телефону: (0462) 652-911 або звертатись за адресою: м.Чернігів, вул. Реміснича, 11.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)