Автомобільна дорога Сосниця-Короп стала трасою регіонального значення

Дата: 05.02.2019 17:18

А це означає підвищення її пріоритету. Зміна статусу  із територіального на регіональний дозволить покращити експлуатаційний стан цього шляху.

Про ці зміни повідомляє сайт Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

Регіональний статус  автодороги Р-82 Сосниця - Короп - /М-02/ – це результат звернень від районної ради, селищної ради та депутата обласної ради Миколи Мисника до керівництва Укравтодору.

Відповідні зміни до мережі державних автодоріг були внесені постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення» №55 від 30 січня 2019 року.

Фінансування ремонту та утримання таких доріг здійснюватиметься за кошти державного бюджету.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)