Коропський терцентр запрошує помилуватися рукодільною красою

Дата: 05.02.2019 11:04

Фото без описуВідучора тут діє виставка вишитих робіт коропської майстрині Ольги Токарєвої.

Як відомо, українська вишивка − один із видів народного декоративного мистецтва українців та один із найпоширеніших видів ручної праці українських жінок. Вишивання довгими зимовими вечорами – це народна традиція, яку українки підтримують і донині.

Майстриня Ольга Токарєва займається цим видом мистецтва ще зі шкільних років, саме тому її роботи доведені до досконалості.

Серед шедеврів жіночої майстерності є рушники, серветки, картини, обереги, божники, і це далеко не повний перелік її робіт. Протягом  свого творчого життя майстриня вишила їх уже стільки, що й не злічити!

Виробами Ольги Андріївни милуються у Владивостоці і в Лондоні, у багатьох містах України. Деякі свої роботи майстриня подарувала рідним, знайомим, друзям, інші – залишила собі.

Різноманіття кольорів, орнаментів, візерунків, стилів та видів роботи милує око і дивує людську фантазію. Квіти, фрукти, овочі оживають на тканині, так і кортить їх торкнутися.

Побажаймо цій талановитій жінці натхнення, творчих успіхів і досягнень та міцного здоров'я на довгі роки. А всіх вас запрошуємо до територіального центру, помилуватися роботами майстрині - вишивальниці Ольги Токарєвої.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)