Про Програму підтримки кооперативів, прийняту в Коропській ОТГ – в ефірі обласного радіо

Дата: 04.02.2019 17:25

Фото без опису  Нерідко життя Коропської громади висвітлюють обласні засоби масової інформації. Нещодавно про нашу ОТГ йшлося в ефірі Українського радіо: Чернігівська хвиля. 30 січня у програмі «Прайм-вечір: Акценти» говорили про те, як активізувати кооперацію на селі. Про Програму підтримки кооперативів на території Коропської селищної ради у 2019 році слухачам у прямому телефонному включенні розповіла головний спеціаліст відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Валентина Корольова.

Гостями студії були начальник відділу Департаменту агропромислового розвитку ОДА Василь Жук, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Бойко.

У цій програмі були обговорені проблеми, пов’язані із розвитком кооперативного руху на Чернігівщині. Однією із причин того, що в нашій області кооперативний рух розвивається поки що слабо (на сьогодні зареєстровано 32 кооперативи у 14 районах, однак діють лише 12 із них), експерти назвали низьку зацікавленість селян.

Коропська ОТГ цьогоріч першою серед новостворених об’єднаних громад області планує організувати сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.

У прямому ефірі Валентина Корольова розповіла про те, як у Коропській ОТГ працюють заради зацікавлення громадян.

Вона говорила про прийняту Програму підтримки кооперативів із фінансуванням у 100 тисяч гривень, за які люди, які захочуть об’єднатися у кооператив, зможуть матеріально оснаститися – придбати необхідне обладнання, бідони тощо.

Прослухати запис програми можна за посиланням.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)