Старости навчалися цивільному захисту
Як діяти старості у разі надзвичайної події чи ситуації? Куди звертатися, якщо на території села трапилося лихо? Такою була тематика навчального тренінгу для очільників старостинських округів, який провели вчора, 30 січня, фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.
Певним чином Чернігівщині пощастило із кліматом та географічним розташуванням – у нас немає ні землетрусів, ні ураганів, а повені, зливи чи інші негативні явища природи, на щастя, доволі рідкісні. На Коропщині немає джерел хімічного забруднення, а об’єкти підвищеної небезпеки можна перерахувати на пальцях однієї руки. Та навіть попри наші «лояльні» умови, знаннями основ цивільного захисту має володіти кожен. Особливо – сільський очільник, який несе відповідальність за порядок на території села і безпеку його жителів.
Про види НС, що характерні для регіону, про державну політику у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій вчора розповіли старостам викладачі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Олексій Моргун та Віктор Добриця. Тренінг пройшов у формі діалогу. Чимало питань стосувалося дій старости у разі надзвичайної події чи ситуації. Серед інших тем, говорили й про перспективи розвитку цивільного захисту Коропської ОТГ.
Фахівці також наголосили на тому, що в Коропській селищній раді працює головний спеціаліст із питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Віталій Бульйонов. І саме до нього в першу чергу мають звертатися старости у разі виникнення на територіях старостинських округів надзвичайних подій чи ситуацій.
Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)